Хмельницького обласного фонду

gallery/воля

Хмельницьке мале учбово-виробниче підприємство "Воля"

"Соціальний захист та реабілітація інвалідів"

Подушка противопролежнева моделі ALM.ПП-02

       Противопролежнева двошарова подушка ALM.ПП-02 

створена для більш рівномірного розподілу ваги, не допускаючи виникнення больових точок, які можуть привести до дискомфорту, поганої циркуляції крові та пролежням.

Комфорт і догляд - основа з піни в комбінації з унікальним легким гелем є ідеальною базою для стабільної посадки і оптимального комфорту. Унікальний легкий гель контролює температуру тіла користувача.

Свіжість і баланс - зовнішня поверхня подушки містить шар з 3D сітки, який гарантує циркуляцію повітря і допомагає регулювати температуру і запобігати підвищенню вологості.

Амортизація - основа з піни поглинає все вібрації і згладжує нерівності від землі та інвалідного візка, захищаючи спину і хребет користувача.

Легкість у використанні - не потребу підбору і регулюванню; Для максимального виконання своїх функції досить покласти подушку в правильну позицію

Будова подушки:

 1- Основа (матеріал – пінополіуретан)

 2- Гелева вкладка (матеріал гель «Comfort+»).

 3- Чохол з застібкою блискавкою (матеріал: тканина еластична, тканина 3D).

 4- Нижня частина - поліестер і поліамід.

 5- Застібка текстильна.

Дана модель подушки має основу з піни (1) та гелеву вкладку (2). Основа з піни забезпечує згладжування нерівностей та амортизацію від інвалідної коляски. Дуже висока густина піни захищає її від деформації та збивання, гарантує тривалий строк служби подушки. Основа поміщається у чохол з застібкою-блискавкою (3). Нижня частина з поліестеру і поліаміду (4) та стрічки велкро (5), вшиті у чохол, що допомагають зафіксувати подушку в колясці.

      Подушку потрібно застосовувати тільки з чохлом відповідного розміру.

Зверніть увагу на те, щоб гелева вкладка була правильно встановлена у впадині основи з піни,  гель у гелевій вкладці був рівномірно розподілений. Нижня сторона гелевої вкладки має бути зафіксована липучками велкро у впадині пінової основи.

      Розміщати подушку на кріслі потрібно так, щоб нижня сторона тісно прилягала до поверхні сидіння крісла. Правильна фіксація подушки усуває її сповзання.

Технічні характеристики:

 

gallery/alm.пп-01
gallery/будова подушки alm.пп-02

Будова подушки

Комплект поставки: 

Подушка противопролежнева ALM.ПП-02 одного типорозміру в складі:

   

1 – основа -1 шт.;

2 - гелева вкладка - 1шт;

3 – чохол -1 шт.;

4 – інструкція з експлуатації, паспорт - 1 шт.;

Гарантія - 1рік

Доступні модификації Подушки противопролежневої 

модель ALM ПП-02

   Подушка противопролежнева ALM ПП-02 належить до групи "Захисні засоби, щонадягаються на тіло ОД.1", підгрупа "Подушки противопролежневі ДО.1.11"

2- подушки противопролежневі двошарові.

Подушці противопролежневій модель ALM ПП-02 визначено шифр :

ОД.1.11.2

Інші моделі:

gallery/alm.пп-01
gallery/alm.пп-02
gallery/907
gallery/табл.подушка